LAITILAN LÄNSI-JYVÄ OY

Henkilökunta

Hannu Nyman

hannu.nyman@lansijyva.fi
02 85 4011
040 526 6889
Maataloustarvikkeet, Vilja

Matti Kaunela

matti.kaunela@lansijyva.fi
02 854 012
0400 656 313
Maatalous- ja puutarhatarvikkeet

Mauri Keskitalo

mauri.keskitalo@lansijyva.fi
0400 786 030
Polttoöljy

Mauri Mattila

044 085 4014
Varasto ja viljan vastaanotto

Juha Raittinen

juha.raittinen@lansijyva.fi
044 586 8662 ,02-854013
Polttoöljy, Kone- ja maataloustarvikkeet,
Varaosat, Rakennustarvikkeet,koneet.

Riku  Tapani

riku.tapani@lansijyva.fi

0400 844 104 

Mika Kinnala

mika.kinnala@lansijyva.fi

0400 849 601





Yhteystiedot

Laitilan Länsi-Jyvä Oy

Meijerintie 6

23800 LAITILA

Puh. 02 854 010

www.lansijyva.fi

Aukioloajat

Ma: 08:00–17:00

Ti:   08:00–17:00
Ke:  08:00–17:00
To:  08:00–17:00
Pe:  08:00–17:00
La:  09:00-13:00
Su: Suljettu